Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Intalnirile chat-istilor / pentru aventurieri, dati Click    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2
?? stefan_o
Cont Sters

Inregistat: 03-03-2006
Mesaje: 423
nu e chat..dar poti vb cu cine vrei!

21-11-2006 12:49:50
   
katy 1948
Femeie

Nou venit

Inregistat: 13-05-2007
Mesaje: 5

Robin-Hood a scris:

Am gustat si eu ceva aventuri ! Dar cand vad ca uni barbati nu inteleg ca nu sunt facuti pentru prietenele sau sotiile lor ma ia durerea . Sa va spun ceva : Atunci cand nevasta sau prietena te insala trebuie sa te intrebi : " CU CE AM GRESIT OARE NU SUNT BUN " si ai sa vezi  raspunsul ! Cum noi barbati ne uitam dupa fundurile la femei asa se uita si ele dupa ale noastre ;) , deci daca ne intelegem dorintele , haideti sa le intelegem si pe ale fetelor !   
Deci Problema suntem NOI nu ele ! :)


Ai dreptate. Putini barbati recunosc acest lucru.
Daca barbatul se uita dupa alte femei  si face din familia lui(sotia) un refugiu la capatul unor relatii nereusite,atunci sotia il va parasi.Pentru ca intr-adevar au si femeile dorintele lor .


18-05-2007 18:18:11
   
?? Adrianbt75
Cont Sters

Inregistat: 27-02-2007
Mesaje: 2

katy 1948 a scris:


Robin-Hood a scris:

Am gustat si eu ceva aventuri ! Dar cand vad ca uni barbati nu inteleg ca nu sunt facuti pentru prietenele sau sotiile lor ma ia durerea . Sa va spun ceva : Atunci cand nevasta sau prietena te insala trebuie sa te intrebi : " CU CE AM GRESIT OARE NU SUNT BUN " si ai sa vezi  raspunsul ! Cum noi barbati ne uitam dupa fundurile la femei asa se uita si ele dupa ale noastre ;) , deci daca ne intelegem dorintele , haideti sa le intelegem si pe ale fetelor !   
Deci Problema suntem NOI nu ele ! :)


Ai dreptate. Putini barbati recunosc acest lucru.
Daca barbatul se uita dupa alte femei  si face din familia lui(sotia) un refugiu la capatul unor relatii nereusite,atunci sotia il va parasi.Pentru ca intr-adevar au si femeile dorintele lor .

                                                                                                                      Nu te contrazice nimeni dar,(intodeauna mai exista si un dar)de exemplu ex my laif,nu ma satisfacea in general,mai ales la pat,si nu mi-am cautat o amanta,aici poti spune ca am fost fraier,in schimb acest lucru l-am facut din respect.


18-05-2007 21:14:36
   
?? Adrianbt75
Cont Sters

Inregistat: 27-02-2007
Mesaje: 2

Adrianbt75 a scris:


katy 1948 a scris:


Robin-Hood a scris:

Am gustat si eu ceva aventuri ! Dar cand vad ca uni barbati nu inteleg ca nu sunt facuti pentru prietenele sau sotiile lor ma ia durerea . Sa va spun ceva : Atunci cand nevasta sau prietena te insala trebuie sa te intrebi : " CU CE AM GRESIT OARE NU SUNT BUN " si ai sa vezi  raspunsul ! Cum noi barbati ne uitam dupa fundurile la femei asa se uita si ele dupa ale noastre ;) , deci daca ne intelegem dorintele , haideti sa le intelegem si pe ale fetelor !   
Deci Problema suntem NOI nu ele ! :)


Ai dreptate. Putini barbati recunosc acest lucru.
Daca barbatul se uita dupa alte femei  si face din familia lui(sotia) un refugiu la capatul unor relatii nereusite,atunci sotia il va parasi.Pentru ca intr-adevar au si femeile dorintele lor .

                                                                                                                      Nu te contrazice nimeni dar,(intodeauna mai exista si un dar)de exemplu ex my laif,nu ma satisfacea in general,mai ales la pat,si nu mi-am cautat o amanta,aici poti spune ca am fost fraier,in schimb acest lucru l-am facut din respect.


18-05-2007 21:15:26
   
?? Bily Boy
Cont Sters

Inregistat: 16-06-2008
Mesaje: 3
Adrianbt75, poate multi vor vedea adevarul in ceea ce zici tu, dar respectul nu il poti compara cu nevoile fizice... deja te-ai autoclasificat ca fiind onanist.

16-06-2008 11:38:27
   
?? nykhy
Cont Sters

Inregistat: 30-08-2011
Mesaje: 1
nu se deterioreaza casnicia, din contra o face mai puternica

11-09-2011 23:09:16
   
?? Lex
Cont Sters

Inregistat: 10-08-2011
Mesaje: 204
Depinde de la caz la caz...
Daca unuia din parteneri nu-i place si pace, faceti-va coliva de final.


11-09-2011 23:23:00
   
?? cabaret
Cont Sters

Inregistat: 21-09-2014
Mesaje: 33
O fata care doreste o aventura de neuitat?Cine vrea sa lucreze alaturi de mine?

21-09-2014 14:36:16
   
?? cabaret
Cont Sters

Inregistat: 21-09-2014
Mesaje: 33
NightClub select din Grecia cu exclusivitate pe judetul Evros,angajeaza dansatoare,hostess (ne)profesioniste cu aspect fizic placut,cunostinte minime limba engleza.Se ofera cazare in conditii exceptionale,acte legale de munca,transport si vestimentatie.Costul plecarii este suportat de catre firma.Angajarile se fac direct de catre club,exclus agentii,exclus comision angajare.Salariu fix+comision din consumatia cu clientii 50%.Nr de telf (0030)6993456367/www.matrimoniale3x.ro(beep si te sunam noi)sau ne poti gasi pe contul de skype cabaret.nightclub   Oferim si rugam seriozitate!Castiguri peste 3000 de euro

21-09-2014 14:37:51
   
Pagini:  1 2    
Mergeti la