Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Subiecte vechi / KARMAKOMA..din nou moderator?..   Subiect inchis
Autor
Mesaje Pagini: 1
?? neru
Cont Sters

Inregistat: 14-08-2005
Mesaje: 231
o intrebare pertinenta, se pare ca o doreste din nou cu ardoare...o pun acelora care nu sunt chatisti de meserie..vezi fun..

02-03-2006 20:47:10
   
?? karmacoma
Cont Sters

Inregistat: 27-01-2006
Mesaje: 310

neru a scris:

parerea mea personala ca sub acest id..posteaza tot acelasi persoane care posteaza sub id-ul de da_si_nu...dar este doar o parere poate imi convine sa fie moderator...e chiar indicat..tipul ala e chiar un geniu it


Renule, chiar ca esti varza. In primul rand eu sunt "karmacoma" nu "karmakoma". In alta ordine de idei bati campii si sper sa nu bage nimeni in seama acest topic. Am crezut ca mai ai vreo sansa dar esti fara de remediu.
Am terminat discutiile cu tine si repet ca sa-ti dai seama ca esti prost trebuie sa-ti mearga totusi mintea. Ai dovedit inca o data ca nu ai minte..pacat de anii pe care ii ai.


02-03-2006 21:50:09
   
?? karmacoma
Cont Sters

Inregistat: 27-01-2006
Mesaje: 310

karmacoma a scris:


neru a scris:

parerea mea personala ca sub acest id..posteaza tot acelasi persoane care posteaza sub id-ul de da_si_nu...dar este doar o parere poate imi convine sa fie moderator...e chiar indicat..tipul ala e chiar un geniu it


Renule, chiar ca esti varza. In primul rand eu sunt "karmacoma" nu "karmakoma". In alta ordine de idei bati campii si sper sa nu bage nimeni in seama acest topic. Am crezut ca mai ai vreo sansa dar esti fara de remediu.
Am terminat discutiile cu tine si repet ca sa-ti dai seama ca esti prost trebuie sa-ti mearga totusi mintea. Ai dovedit inca o data ca nu ai minte..pacat de anii pe care ii ai.


Am rugamintea sa nu posteze nimeni la acest topic.


02-03-2006 22:17:35
   
Pagini: 1   Subiect inchis
Mergeti la