Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sînteti conectat.
Forum / Sex / Jurnal de infidelitate    
Autor
Mesaje Pagini: 1
XA poeta
Femeie

Nou venit

Inregistat: 12-05-2006
Mesaje: 109
Hai sa povestim ....
   
Ne uitam de luni bune la Shakira cum flirteaza la nesfarsit cu Alejandro Sanz si inca ne place. Sa fie ritmul sacadat, miscarile ei de felina in calduri sau povestea in sine? Ne place pentru ca ne spune o poveste perversa si incitanta, in dezacord cu principiile morale. Ne place pentru ca e pe atat de fierbinte, pe cat e pasiunea de interzisa.

In toate basmele clasice, povestea se termina atunci cand fericitul si indragostitul cuplu se casatoreste. „si au trait fericiti pana la adanci batraneti.”

Mitul sustine ca dupa casatorie, cei doi traiesc doar unul pentru celalalt. Restul lumii dispare. Si totusi. Ispite sunt la tot pasul. Oricat de mult ai vrea sa crezi in basmul-cliseu invatat in copilarie, e greu sa scapi de capcanele cotidianului. Intalnim zilnic prea multi oameni, interactionam cu prea multe personaje, jucam prea multe roluri sociale.

Hai sa povestim ...


15-05-2006 02:11:13
   
?? Zefli
Cont Sters

Inregistat: 17-04-2006
Mesaje: 143
Infidelitate ? Femeile pot fi infidele ????

Chiar ma surprinde alaturarea asta ... Femeile traiesc doar pentru dragoste ... Iar cand iubesc mai multi barbati in acelasi timp se cheama iubire nemarginita, nu infidelitate ...

Deja mi-e rau !!!


15-05-2006 02:46:33
   
XA poeta
Femeie

Nou venit

Inregistat: 12-05-2006
Mesaje: 109

  Zefli a scris:

Infidelitate ? Femeile pot fi infidele ????

Chiar ma surprinde alaturarea asta ... Femeile traiesc doar pentru dragoste ... Iar cand iubesc mai multi barbati in acelasi timp se cheama iubire nemarginita, nu infidelitate ...

Deja mi-e rau !!!


Femeile inseala ca si barbatii, doar ca adesea invoca sentimentele in fata dorintei.


15-05-2006 03:00:24
   
?? drill
Cont Sters

Inregistat: 18-04-2006
Mesaje: 3
iar barbatul invers ?

15-05-2006 03:46:01
   
?? Zefli
Cont Sters

Inregistat: 17-04-2006
Mesaje: 143

XA poeta a scris:


  Zefli a scris:

Infidelitate ? Femeile pot fi infidele ????

Chiar ma surprinde alaturarea asta ... Femeile traiesc doar pentru dragoste ... Iar cand iubesc mai multi barbati in acelasi timp se cheama iubire nemarginita, nu infidelitate ...

Deja mi-e rau !!!


Femeile inseala ca si barbatii, doar ca adesea invoca sentimentele in fata dorintei.


Pai vezi ca nu e la fel ...


15-05-2006 03:48:19
   
?? Zefli
Cont Sters

Inregistat: 17-04-2006
Mesaje: 143

drill a scris:

iar barbatul invers ?


Nu cred ca e cazul ca trebuie sa vorbim despre barbatul invers pe topicul asta ...
:D


15-05-2006 03:49:06
   
?? mishu35
Cont Sters

Inregistat: 27-03-2005
Mesaje: 92
acu n-ai mai fost delicioasa. pai daca am chef de un story erotic imi iau sandra brown. sigur are macar talent. adicatelea nu ma vaz de loc citind elucurbatziile erotico - s f. mai mult sau mai putzin. si nici nu ma vaz de loc povestind chestii intime din viazta mea. ma rog... parerea mea.

15-05-2006 16:37:08
   
XA poeta
Femeie

Nou venit

Inregistat: 12-05-2006
Mesaje: 109
CINEVA MI-A TRANSMIS ASTAZI UN EMAIL ... CU CEVA "INFIDEL"
MI S-A PARUT INTERESANT. VOI CE CREDETI?

"Tortura la birou
Ma trezesc cu greu dimineata si nu-mi face placere sa calatoresc spre serviciu. Nu-mi plac aglomeratia si presiunea ca trebuie sa ajung acolo la o anumita ora. Intarzii adesea si folosesc toate scuzele credibile sau incredibile. Asa sunt de cand ma stiu.

Pana de curand…
Nu stiu ce se intampla, dar ma trezesc usor, din prima. Nu mai pun ceasul sa sune peste zece minute ca sa-l pun iar peste alte zece. Ma ridic din pat proaspata. Fac slalom prin aglomeratie. Ajung la birou printre primii. Totusi, mereu dupa Mircea. El e intotdeauna deja acolo, ca sa ma astepte cu o cafea fierbinte, pe care mi-o ofera colegial. Amabil.

Probez cinci bluzite. Cand sa ies din casa, imi dau seama ca trebuia sa-mi pun camasa rosie. Ma intorc sa ma schimb. Trebuie sa-mi refac si machiajul. Unde sunt cizmele maro cu toc?! Intarzii. Trebuie sa iau un taxi. Mircea imi ofera cafeaua cu lapte, asa cum stie el ca-mi place mie. Eu am cumparat din goana taxiului briose. Asortate. Avem cam un sfert de ora sa mai vorbim pana la sedinta… Nu, nu e nimic intre noi. Santem doi colegi care se inteleg bine. Si atat! In plus, el e casatorit. Dar e placut sa ai pe cineva la birou cu care sa comunici asa armonios.

Mircea. E simpatic. Si arata si bine. Pacat ca e casatorit. Ma gandesc cam mult la el. Azi noapte l-am visat. Am stat prea mult impreuna in ultima perioada - de asta! si totusi, nevasta-sa nu-l merita si nu-l intelege. Gata! Sa ma concentrez pe acest proiect. De maine voi fi mai rece cu el. Si ma las de cafea! Sau o beau cu nesuferita de la contabilitate.

Ha ha ha! Rad printre lacrimi. M-a sapunit bine seful ca am facut varza proiectul. Da’ uite ce mail dragut mi-a trimis Mircea ca sa-mi treaca supararea. Stai ca ami spune ceva si pe messenger. Lasa ca am timp sa refac proiectul mai tarziu.

Nesuferita de Nuti de la contabilitate m-a antrebat daca e ceva intre mine si Mircea. Cum sa fie, ea nu stie ca e casatorit?! Asa e ea barfitoare si rautacioasa! De maine n-o mai bag in seama. Deloc.

Mircea a primit un nou proiect. Trebuia sa-l lucreze cu Dan, fac echipa de cativa ani. Dar el a cerut sa-l faca ampreuna cu mine. Ce dragut! E un proiect important si bine platit. Stie ca am nevoie de bani. Ce bun la suflet e!

Mi-e teama ca m-am indragostit. N-am putut sa dorm deloc noaptea trecuta. M-am gandit doar la el. Abia asteptam sa se faca dimineata, sa vin la birou. Imi vine sa rad si sa plang de fericire si lipsa de speranta.

N-a venit la munca. E racit. Uite ce gri sunt peretii astia. Ar trebui sa mai zugraveasca si ei biroul daca vor ca oamenii sa dea randament. Nu se poate lucra in conditiile astea! Si Dan vorbeste atat de tare. Mai incet, ca ma doare capul! Chiar asa, nu-ti pasa decat de tine?!

N-a venit nici azi. Dar Nuti e o dulce. Am baut impreuna cafeaua si a vorbit doar despre Mircea. Ea e de mai mult timp in firma si stie totul despre toti. Am aflat ca nevasta-sa e intr-adevar o scorpie. Nu mi se pare doar mie. Nici ei nu-i place. A cunoscut-o la o petrecere la care eu am lipsit. Pe atunci nu ma implicam prea mult in activitatile firmei. Cica toata seara a stat numai langa el si l-a dadacit. Asa femeie nu merita un barbat ca el. Si avea geanta neagra si pantofii bleumarin!

A venit Mircea la munca!!! Nu si-a revenit total, dar stie cat de important e proiectul la care lucram. A racit serios. Nevasta-sa voia sa-l duca la spital. Da’ el n-a vrut. E barbat!

Nu stiu ce se-ntampla. Nu m-a bagat in seama doua zile. Chiar daca muncim ampreuna la tampenia aia de proiect, parca nici n-as fi langa el. Nu tu cafea, nu tu muzica. De cate ori il intreb ceva, imi raspunde absent. Parca i-as fi devenit brusc nesuferita.

Am plans toata noaptea. E firesc sa fie asa. La ce ma asteptam?! Doar e un barbat casatorit. Trebuie sa mi-l scot din cap. Diseara ies in club cu Andra. Zice ca stau prea mult la birou si de-aia ma gandesc atat la el. Ca trebuie sa mai vad si alti oameni. Sa intalnesc alti barbati. Are dreptate! Azi n-o sa-l bag eu in seama.

E minunat! Si-a revenit. Cine stie ce probleme o fi avut acasa? Iar m-a asteptat cu cafeaua. Am vorbit, am ascultat muzica (a adus el niste CD-uri noi), am ras ca pe vremuri si am muncit ca niciodata. Mai avem un pic si terminam.

Nu ma mai duc in club cu Andra. Mircea a propus sa ramanem peste program ca poate chiar terminam proiectul azi. O sa luam o pauza sa mancam ceva. E un restaurant dragut in apropiere… "


15-05-2006 23:32:39
   
?? Zefli
Cont Sters

Inregistat: 17-04-2006
Mesaje: 143
Concluzii posibile :
1. Femeile se indragostesc de colegii de serviciu ...
2. Femeile sunt atrase de barbatii casatoriti ...
3. Dragostea te face sa muncesti mai cu spor ...
4. Barbatii casatoriti sunt atragatori ...
5. Femeile casatorite devin scorpii ...

Oare am spus macar ceva adevarat ???

:D :D


16-05-2006 00:31:16
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
Zefli, sintem adesea in acord sa nu fim de acord.... dar aici iti dau dreptate... de fapt aici iti dau dreptatea care ti se cuvine pentru ce-ai postat la un alt topic: aici miroase a "Avantaje" sau e_v_a_ .   ro... (ma rog, softul de aici e ultra ager... refaceti voi adresa de internet sa s'teti mai dastepti

Ultima modificare facuta de SandieShaw (16-05-2006 02:48:36)


16-05-2006 02:45:45
   
?? Zefli
Cont Sters

Inregistat: 17-04-2006
Mesaje: 143
Off SS, si eu care credeam ca am tras concluziile corecte ...

16-05-2006 02:54:18
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
nu m-am referit la concluziile tale de mai sus... offf... oricum tu le tragi, tu le dregi... era vb de alta postare

16-05-2006 03:05:48
   
?? Zefli
Cont Sters

Inregistat: 17-04-2006
Mesaje: 143
am observat asta, dar ideea era ca as fi preferat sa-mi dai dreptate cand trag si eu o concluzie la fanteziile erotice ale unei salariate (alta descriere nu am gasit) ...

Oricum, Mircea e un tip ok ... din cate am inteles, singurul lui defect era ca si-a ales prost consoarta ...
;)


16-05-2006 03:41:30
   
?? fun-funny
Cont Sters

Inregistat: 01-09-2005
Mesaje: 1904
si totusi.. ce ar trebui spus (povestit) la topicul asta? Cum mi-as insela sau cum mi-am inselat partenerul?...
e un fel de autocritica?
sau e un fel de "de 3 ori femeie", fir-ar mama lor de barbati?!


16-05-2006 03:44:58
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

  Zefli a scris:

am observat asta, dar ideea era ca as fi preferat sa-mi dai dreptate cand trag si eu o concluzie la fanteziile erotice ale unei salariate (alta descriere nu am gasit) ...

Oricum, Mircea e un tip ok ... din cate am inteles, singurul lui defect era ca si-a ales prost consoarta ...
;)



ei, Mirciulica mai avea si alte hibe... era o persoana labila... ciclic recula (sau refula?) incurc termenii... adica nu mai acorda atentia cuvenita salariatei....


16-05-2006 03:50:35
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

fun-funny a scris:

si totusi.. ce ar trebui spus (povestit) la topicul asta? Cum mi-as insela sau cum mi-am inselat partenerul?...
e un fel de autocritica?
sau e un fel de "de 3 ori femeie", fir-ar mama lor de barbati?!


ah-ho... pe asta cu de trei ori trei impartit la trei o uitasem... triada Avantaje-Eva-Acasa... sublimul junk-food al femeilor din Ro

Ultima modificare facuta de SandieShaw (16-05-2006 03:53:20)


16-05-2006 03:52:28
   
?? aly70
Cont Sters

Inregistat: 08-05-2006
Mesaje: 12
femeile nu inseala niciodata
ele compara


16-05-2006 14:27:39
   
XA poeta
Femeie

Nou venit

Inregistat: 12-05-2006
Mesaje: 109

aly70 a scris:

femeile nu inseala niciodata
ele compara



Femeile inseala!
Oare pacatul e pur carnal ptr voi? Putem insela cu visul, cu gandul, cu privirea, cu dorinta, cu inima, cu fiinta? E o noua intrebare ....


16-05-2006 16:12:58
   
?? amza
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2005
Mesaje: 243
RASPUNS LA NOUA INTREBARE: femeile inseala...sub diferite forme...rafinate ca cele enumerate de tine...si astea sint discutabile....sau cu trupul indeplinindu-si cele mai perverse ginduri...se spune ca femeia te inseala tinindu-te de mina...
XA poeta a scris:


aly70 a scris:

femeile nu inseala niciodata
ele compara



Femeile inseala!
Oare pacatul e pur carnal ptr voi? Putem insela cu visul, cu gandul, cu privirea, cu dorinta, cu inima, cu fiinta? E o noua intrebare ....


16-05-2006 16:51:42
   
?? aly70
Cont Sters

Inregistat: 08-05-2006
Mesaje: 12

XA poeta a scris:


aly70 a scris:

femeile nu inseala niciodata
ele compara



Femeile inseala!
Oare pacatul e pur carnal ptr voi? Putem insela cu visul, cu gandul, cu privirea, cu dorinta, cu inima, cu fiinta? E o noua intrebare ....


crezi in pacate?
se poate spune ca inseli cu gandul,cu privirea,cu dorinta
daca se poate insela cu visul atunci suntem terminati
cu inima nu poti insela
inima este cucerita doar de o persoana,cand apare o alta persoana in inima ta dispare tot ce a fost pana atunci
cu fiinta?(ma mai gandesc la asta)


16-05-2006 19:54:50
   
andreeas74
Femeie

Moderator

Inregistat: 29-03-2005
Mesaje: 4918

  Zefli a scris:

Concluzii posibile :
1. Femeile se indragostesc de colegii de serviciu ...
2. Femeile sunt atrase de barbatii casatoriti ...
3. Dragostea te face sa muncesti mai cu spor ...
4. Barbatii casatoriti sunt atragatori ...
5. Femeile casatorite devin scorpii ...

Oare am spus macar ceva adevarat ???

:D :D



:) Tu chiar crezi in ce_ai spus? :rolleyes: :|


17-05-2006 22:44:36
   
XA poeta
Femeie

Nou venit

Inregistat: 12-05-2006
Mesaje: 109
sa te muti la oras si sa citesti si altceva decat ceea ce este scris pe net, apoi sa vi si sa iti expui parerea

18-05-2006 00:53:15
   
XA poeta
Femeie

Nou venit

Inregistat: 12-05-2006
Mesaje: 109

andreeas74 a scris:


  Zefli a scris:

Concluzii posibile :
1. Femeile se indragostesc de colegii de serviciu ...
2. Femeile sunt atrase de barbatii casatoriti ...
3. Dragostea te face sa muncesti mai cu spor ...
4. Barbatii casatoriti sunt atragatori ...
5. Femeile casatorite devin scorpii ...

Oare am spus macar ceva adevarat ???

:D :D



:) Tu chiar crezi in ce_ai spus? :rolleyes: :|


da cred iar parerea ta este clara si "normala" ptr anurmalitatea celorlati


19-05-2006 00:01:43
   
?? waldan
Cont Sters

Inregistat: 28-02-2005
Mesaje: 849

XA poeta a scris:

Hai sa povestim ...


Sa spunem tot ca la spovedanie sau doar ceva reprezentativ??? :D


22-05-2006 02:44:20
   
?? sex4ladyes
Cont Sters

Inregistat: 19-05-2006
Mesaje: 7
Astept si eu alte povesti....
Sa va spun totusi ce mi s-a intamplat.
Lcucram la o firma pe care o incepusem cu 2 prieteni in urma cu 5 ani.
Aveam o secretara tare romantica, se imbraca cu gust, frumoasa foc...
Era o placere sa ies cu ea la o cafea, dimineata, si sa-i privesc zambetul si sa o ascult.
Ne doream foarte mult unul pe celalalt dar nimeni n-a facut primul ppas.Eram insurat si nu calcasem stramb nici o data.
O duceam uneori acasa cand lucra pana tarziu vinerea si chiar ieseam in cluburiimpreuna cualti colegi.
Intr-o seara un coleg mi-a spus: Duceti-va de aici si luati o camera la hotel. Va iubiti ca doi prosti si nu v-o spunesti...
In acel moment s-a naruit totul in capul meu. Toti stiau.
La 3 saptamani mi-am dat demisia caci simteam ca voi face pasul si-mi voi distruge casnicia. Traiam o a 2-a dragoste ca la 14 ani.

Intre timp lucrurile s-au schimbat, ea nu mai lucreaza acolo dar a avut alte aventuri in interiorul firmei.
Eu am invatat sa fiu discret cu sentimentele mele si sa trec mai departe.
Regret ca n-am facut-o atunci si imi traiesc fiecare zi ca fiind ultima. Ma bucur de toate placerile vietii, cate putin din fiecare....


22-05-2006 04:13:32
   
?? waldan
Cont Sters

Inregistat: 28-02-2005
Mesaje: 849
Exista sansa de 1/milion sa citeasca cine nu trebuie si nu vreau sa mor tanar :)))))))))))

23-05-2006 00:25:59
   
?? mishu35
Cont Sters

Inregistat: 27-03-2005
Mesaje: 92

waldan a scris:

Exista sansa de 1/milion sa citeasca cine nu trebuie si nu vreau sa mor tanar :)))))))))))


ai dreptate wall.

eu aici pe site-ul asta n-am cunoscut nici o femeie. de altfel nici nu mi-a trecut prin cap sa incerc asha ceva. si in genere in my whole life a existat o singura femeie. careia i-am daruit forever inima mea cu tot cu ambalaj acum multzi ani.
sunt aici doar ca sa gasesc un prieten sincer pentru impartashirea partidelor de br si poker de vineri seara si a meciurilor de miercurea.
domnishoarelor si doamnelor va rog sa nu ma deranjatzi cu propuneri indecente. le refuz apriori.


parerea mea.


01-06-2006 20:30:53
   
?? waldan
Cont Sters

Inregistat: 28-02-2005
Mesaje: 849
Si eu am patit la fel (dar am primit inapoi ambalajul) dar totusi sant aici (ca intodeauna de altfel) la vanatoare de fuste. :)))))))))))

02-06-2006 00:12:59
   
?? costelino1
Cont Sters

Inregistat: 19-05-2006
Mesaje: 685

SandieShaw a scris:

nu m-am referit la concluziile tale de mai sus... offf... oricum tu le tragi, tu le dregi... era vb de alta postare

esti satana


14-06-2006 01:12:56
   
?? costelino1
Cont Sters

Inregistat: 19-05-2006
Mesaje: 685

waldan a scris:

Si eu am patit la fel (dar am primit inapoi ambalajul) dar totusi sant aici (ca intodeauna de altfel) la vanatoare de fuste. :)))))))))))

Lasa fustewle te imbratanesc repede


14-06-2006 01:14:19
   
loreley
Femeie

Nou venit

Inregistat: 21-12-2004
Mesaje: 12
si ce daca mai credem in pacate, in principii???? Cind il intilnesti pe EL uiti de tot si de toate...te topesti cind ii auzi vocea, dai in clocot cind te atinge si abia astepti sa o faca muuuuullltt mai intim. Uiti de toate conventiile sociale, de demnitatea ce ar trebui si care te-a caracterizat pina la el. MA imbata sarutul lui.... il astept cum asteapta desertul ploaia si ma las in voia simturilor stimulata de simpla lui prezenta (poate de mirosul  lui??!?!?) NU sunt o aventuriera si am o mul;time de principii, pina la el. Doar pe el il doresc ca o nebuna...Nici nu pot spune ce am fost si ce sunt in stare sa fac pentru el... doar ca fanteziile cele mai salbatice au prins viata...iar imaginatia lucreaza in continuare. lol Va doresc tuturor asa o pasiune.:)

14-06-2006 02:20:17
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

costelino1 a scris:


SandieShaw a scris:

nu m-am referit la concluziile tale de mai sus... offf... oricum tu le tragi, tu le dregi... era vb de alta postare

esti satana


Te-ai trezit, Costele? Pune-ti alarma cind iti vine vremea sa te si destepti!   :x

Ultima modificare facuta de SandieShaw (14-06-2006 02:25:04)


14-06-2006 02:24:43
   
loreley
Femeie

Nou venit

Inregistat: 21-12-2004
Mesaje: 12
PS Am uitat sa spun ca este casatorit, dar zau ca nu imi mai pasa! Nu i-am cerut nimic altceva decit este dispus sa imi ofere si anume: iubire- lucru pe care il face cu mare generozitate.:))

14-06-2006 02:25:46
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

loreley a scris:

PS Am uitat sa spun ca este casatorit, dar zau ca nu imi mai pasa! Nu i-am cerut nimic altceva decit este dispus sa imi ofere si anume: iubire- lucru pe care il face cu mare generozitate.:))



Lorelay, dear, numelui tau cu sonoriate medievala nici ca i se potrivea ceva mai pe masura: barbat insurat, iubire, generozitate... sa vina menestrelii, trouverii, toti sa cinte pe strune aducindu-i osanale ultimului barbat adevarat de pe continent.... spun asta din invidie, te asigur! :):)


14-06-2006 02:41:59
   
loreley
Femeie

Nou venit

Inregistat: 21-12-2004
Mesaje: 12
Ha,ha,ha  Nu ai de ce sa ma invidiezi, te asigur. In afara de aceasta multumire trupeasca pe care o am cu adevarat cind sunt cu el, sunt multe alte frustrari de care nu am pomenit.

14-06-2006 02:50:50
   
loreley
Femeie

Nou venit

Inregistat: 21-12-2004
Mesaje: 12
dar nu l-as da pe nimic in lume si nici nu cred ca as mai gasi un om cu care sa ma potrivesc atit de bine...care sa ma faca de fiecare data sa simt ca plutesc, ca ma topesc in bratele lui, ca imi pierd luciditatea sub sarutarile lui....ca imi zburda fluturi in stomac ca la 12 ani... Asta e! Nimic nu a fost premeditat si niciodata nu as face nimic ca sa-i umbresc casnicia.

14-06-2006 02:54:17
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
Nici n-as vrea sa pomenesti... nu strica magia, iluzia...neofitelor... Balade des dames bine aimées

14-06-2006 02:56:47
   
?? romy1970
Cont Sters

Inregistat: 14-06-2006
Mesaje: 4

XA poeta a scris:


aly70 a scris:

femeile nu inseala niciodata
ele compara



Femeile inseala!
Oare pacatul e pur carnal ptr voi? Putem insela cu visul, cu gandul, cu privirea, cu dorinta, cu inima, cu fiinta? E o noua intrebare ....

pacat?dar nu tot ce este bun ori ingrasa ori e pacat?


14-06-2006 19:21:59
   
?? SIM_ONE62
Cont Sters

Inregistat: 12-02-2006
Mesaje: 249

loreley a scris:

dar nu l-as da pe nimic in lume si nici nu cred ca as mai gasi un om cu care sa ma potrivesc atit de bine...care sa ma faca de fiecare data sa simt ca plutesc, ca ma topesc in bratele lui, ca imi pierd luciditatea sub sarutarile lui....ca imi zburda fluturi in stomac ca la 12 ani... Asta e! Nimic nu a fost premeditat si niciodata nu as face nimic ca sa-i umbresc casnicia.


frumos spus !... frumoase sentimente !... nu_mi sunt straine !!!... de cat timp suntetzi impreuna ???


15-06-2006 22:08:59
   
?? mercur
Cont Sters

Inregistat: 08-06-2006
Mesaje: 2

SandieShaw a scris:


loreley a scris:

PS Am uitat sa spun ca este casatorit, dar zau ca nu imi mai pasa! Nu i-am cerut nimic altceva decit este dispus sa imi ofere si anume: iubire- lucru pe care il face cu mare generozitate.:))



Lorelay, dear, numelui tau cu sonoriate medievala nici ca i se potrivea ceva mai pe masura: barbat insurat, iubire, generozitate... sa vina menestrelii, trouverii, toti sa cinte pe strune aducindu-i osanale ultimului barbat adevarat de pe continent.... spun asta din invidie, te asigur! :):)

doamnelor ...o simpla intrebare : e posibil sa iubesti , sa-ti fie dragi , doua persoane in acelasi timp ?


19-06-2006 07:09:05
   
?? Zefli
Cont Sters

Inregistat: 02-06-2006
Mesaje: 80

mercur a scris:


SandieShaw a scris:


loreley a scris:

PS Am uitat sa spun ca este casatorit, dar zau ca nu imi mai pasa! Nu i-am cerut nimic altceva decit este dispus sa imi ofere si anume: iubire- lucru pe care il face cu mare generozitate.:))



Lorelay, dear, numelui tau cu sonoriate medievala nici ca i se potrivea ceva mai pe masura: barbat insurat, iubire, generozitate... sa vina menestrelii, trouverii, toti sa cinte pe strune aducindu-i osanale ultimului barbat adevarat de pe continent.... spun asta din invidie, te asigur! :):)

doamnelor ...o simpla intrebare : e posibil sa iubesti , sa-ti fie dragi , doua persoane in acelasi timp ?


scuza-ma ca ma bag in seama, dar nu ma pot abtine ...
da, e foarte posibil sa iubesti 2 persoane in acelasi timp ... mai ales cand sunt de sex diferit ... ideal ar fi sa iubesti 3 ... ultima sa fie bisexuala ... si sa nu mai zici ca nu ai incercat totul in viata ...

cat despre femei, ele pot iubi o groaza de barbati in acelasi timp ... fiindca dragostea e singurul lucru care le intereseaza ...

capischi ?

Ultima modificare facuta de Zefli (22-06-2006 03:12:04)


22-06-2006 03:11:42
   
Pagini: 1    
Mergeti la