Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Subiecte vechi / forumul acesta ar trebui inchis!   Subiect inchis
Autor
Mesaje Pagini:  1 2
Webmaster
Barbat

Administrator

Inregistat: 09-03-2005
Mesaje: 150

Aary a scris:

webmaster ... am initiat acest topic din pura curiozitate! Ceea ce am scris in "motivatie" reprezinta o parere personala, nicidecum o solicitare catre cel ce gestioneaza acest forum!

Altfel, dl/dna webmaster, privind dupa modul in care ai gestionat toata situatia cu renu vs forum si tema generala a subiectelor perimate, as spune ca nu dai doi bani pe forumul acesta care arata ca dracu in fond si forma, motiv pentru care iti spun cu mana pe inima ca nu inteleg ce cauti aici?!? Ai postat mai sus doar ca sa te afli in treaba sau te simteai "oarecum" vizat si cu musca pe caciula de ai intervenit...?!?

Admin... sau webmaster, cum iti place sa-ti spui, te-am chemat cu totii insistent luni de zile la rand si nu ai aparut iar acum ai inceput sa faci ochi! Nu e bine nici asa... Ori esti webmaster si adevarat manager al forumului, ori.. pecca fortiter si sa fii iubit ca n-ai ce cauta aici!

O zi minunata webmaster!

Aary cont sters dar bun platitor (1422 - RELATIE)! ;)



Dar pentru a limpezi mai bine problema, se plateste pentru accesul pe site, iar printre optiunile lui se afla si forumul sau chat-ul, ca bonus. Cititi cu atentie la sectiunea upgrade, pentru mai multe detalii.

Disperarea de a fi cineva moderator vi se citeste in randuri. Forumul este si va ramane liber, cu postari off topic, cu mici altercatii sau diversiuni. Asa l-ati crescut, asa va place. In caz de "asa nu se mai poate" exista un "contact admin" si puteti injura acolo sau sa cereti o interventie daca este cazul.
Ironia si aroganta nu-si au locul si rostul. In rest, toate bune!


08-03-2006 03:53:40
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

Webmaster a scris:


In caz de "asa nu se mai poate" exista un "contact admin" si puteti injura acolo

   Da'  aici nu se poate ? :rolleyes: Ca prea-mi pare lung drumul pan'  la contul adminului...:rolleyes:
  Despre moderator, ce sa-ti spun ? Cred ca mi-ar fi la fel de util ca o piatra-n pantof...:D:D:D As prefera, in schimb, mai putini idioti ori  "suparati"  pe viata si pe lume, useri care sa aiva intr-adevar ceva de spus...:rolleyes:


08-03-2006 10:05:36
   
?? Aary
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2005
Mesaje: 973

Webmaster a scris:


Aary a scris:

webmaster ... am initiat acest topic din pura curiozitate! Ceea ce am scris in "motivatie" reprezinta o parere personala, nicidecum o solicitare catre cel ce gestioneaza acest forum!

Altfel, dl/dna webmaster, privind dupa modul in care ai gestionat toata situatia cu renu vs forum si tema generala a subiectelor perimate, as spune ca nu dai doi bani pe forumul acesta care arata ca dracu in fond si forma, motiv pentru care iti spun cu mana pe inima ca nu inteleg ce cauti aici?!? Ai postat mai sus doar ca sa te afli in treaba sau te simteai "oarecum" vizat si cu musca pe caciula de ai intervenit...?!?

Admin... sau webmaster, cum iti place sa-ti spui, te-am chemat cu totii insistent luni de zile la rand si nu ai aparut iar acum ai inceput sa faci ochi! Nu e bine nici asa... Ori esti webmaster si adevarat manager al forumului, ori.. pecca fortiter si sa fii iubit ca n-ai ce cauta aici!

O zi minunata webmaster!

Aary cont sters dar bun platitor (1422 - RELATIE)! ;)




Dar pentru a limpezi mai bine problema, se plateste pentru accesul pe site, iar printre optiunile lui se afla si forumul sau chat-ul, ca bonus. Cititi cu atentie la sectiunea upgrade, pentru mai multe detalii.

Disperarea de a fi cineva moderator vi se citeste in randuri. Forumul este si va ramane liber, cu postari off topic, cu mici altercatii sau diversiuni. Asa l-ati crescut, asa va place. In caz de "asa nu se mai poate" exista un "contact admin" si puteti injura acolo sau sa cereti o interventie daca este cazul.
Ironia si aroganta nu-si au locul si rostul. In rest, toate bune!


sa fii iubit masterweb! ;) asta asa sa fiu ironic cu tine amice :))))) am bagat la cap./... in concluzie te doare fix in pix... sa stim si noi, nu de alta :)) :P


10-03-2006 22:14:07
   
midra
Femeie

Nou venit

Inregistat: 14-06-2005
Mesaje: 1

Aary a scris:


karmacoma a scris:

Hai nu te mai autovictimiza...stai aici pe forum ca nu ti-o fi rau. Si apropos de ce nu raspunzi pe messenger? :)))


:rolleyes: :D am dormit mey k azi noapte am numarat tuoate oile de pe planeta romaniei si Mosh Ene tot la carciuma creka a stat k la mine.. ioc! ;)

cu drag,

Victima :)))))



si cate ti-au iesit?   ....   ;)


10-03-2006 23:27:23
   
?? Aary
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2005
Mesaje: 973

midra a scris:


Aary a scris:


karmacoma a scris:

Hai nu te mai autovictimiza...stai aici pe forum ca nu ti-o fi rau. Si apropos de ce nu raspunzi pe messenger? :)))


:rolleyes: :D am dormit mey k azi noapte am numarat tuoate oile de pe planeta romaniei si Mosh Ene tot la carciuma creka a stat k la mine.. ioc! ;)

cu drag,

Victima :)))))



si cate ti-au iesit?   ....   ;)


sa fi fost cam.... :rolleyes: asha.... :rolleyes: nu mai multe decat de obicei!!! :D :P :)))

PeCCa FortiteR!!!


12-03-2006 15:03:55
   
da_si_nu
Femeie

Moderator

Inregistat: 12-02-2005
Mesaje: 10002
dar magarul l-ai gasit ? dar dulaii de stina ?....
ca mioarele....sunt destule..ochi sa ai...si git de cauciuc...


14-03-2006 03:00:55
   
?? Aary
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2005
Mesaje: 973
cu dulaii n-am probleme k e marinache buze reci printre ei :P in rest... creka deviem! tipic ptr un forum care trebuie inchis! hehehehe

14-03-2006 13:37:17
   
?? sjf
Cont Sters

Inregistat: 20-11-2005
Mesaje: 1055

SIM_ONE62 a scris:


bicutza a scris:

hai si rade de bucurie....esti moderatoare iarasi...asa cum ai stabilit cu robert..felicuitari..

las_o p`asta!!! ;) decat nebuna!!!!!:x :x :D


Ultima modificare facuta de sjf (28-04-2006 21:26:24)


26-04-2006 21:04:39
   
?? SIM_ONE62
Cont Sters

Inregistat: 12-02-2006
Mesaje: 249

sjf a scris:


SIM_ONE62 a scris:


bicutza a scris:

hai si rade de bucurie....esti moderatoare iarasi...asa cum ai stabilit cu robert..felicuitari..

las_o p`asta!!! ;) decat nebuna!!!!!:x :x :D


Mai bine o scroafa in descompunere ca tine ?!? Nu cred!


Ultima modificare facuta de SIM_ONE62 (27-04-2006 20:50:01)


26-04-2006 23:10:14
   
?? diana30
Cont Sters

Inregistat: 20-01-2006
Mesaje: 462
Dar femeile intra vreodata in calduri ? EU cred ca da,la ovulatie,nu ? Inseamna ca mie deaia mi-e cald,ca sunt in calduri ? Dar cele din sahara ce fel de calduri au ? Sau cele de la polul frigului,alea cred ca zic mersi sa simta putina caldura fie ea si hormonala .

27-04-2006 02:03:11
   
levi
Femeie

Nou venit

Inregistat: 28-12-2005
Mesaje: 158
Vreti sa inchideti forumul? Se poate asa ceva?

27-04-2006 18:35:18
   
?? Zefli
Cont Sters

Inregistat: 03-11-2005
Mesaje: 559
Nimic nu-i imposibil ... Mai greu e sa gasesti cheia ...

27-04-2006 23:00:28
   
?? stefan_o
Cont Sters

Inregistat: 03-03-2006
Mesaje: 423
pai cheia e la noi!..totusi se pare ca a murit singur!!

07-09-2006 15:48:43
   
?? fii-a-mea
Cont Sters

Inregistat: 13-06-2005
Mesaje: 505

stefan_o a scris:

pai cheia e la noi!..totusi se pare ca a murit singur!!

sigur ca asta e rezultatul daca v-ati blazat cautand senzationalul acolo unde nu-l poti obtine...forumul e doar un mijloc de interactiune si in asta nu trebuie neaparat sa fie ceva senzational...


07-09-2006 16:46:53
   
?? stefan_o
Cont Sters

Inregistat: 03-03-2006
Mesaje: 423
esti bolnav?...sau te screme inspiratia?

07-09-2006 18:13:42
   
Pagini:  1 2   Subiect inchis
Mergeti la