Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / PT cel care ma iubeste    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2 3
?? Soryn
Cont Sters

Inregistat: 04-03-2006
Mesaje: 874
Asta da problema  :D ...cred ca e cel mai corect  sa nu se mai culce cu ei , iar cei care vor continua sa fie cu ea ... ar fi corecti cred eu .... poate nu toti totusi :)

e o parere nu o solutie , doamne fereste

Ultima modificare facuta de Soryn (17-01-2007 06:39:16)


17-01-2007 06:38:19
   
?? WhiteRaven
Cont Sters

Inregistat: 10-03-2005
Mesaje: 1442
nik!

Ultima modificare facuta de WhiteRaven (20-06-2007 22:31:12)


17-01-2007 10:54:22
   
?? coridone
Cont Sters

Inregistat: 01-11-2006
Mesaje: 76
ii e teama la varsta asta ca ramane nemaritata? nu poate constientiza ca are toata viata inainte? normal ca daca isi arata disperarea pularaii profita de ea! totusi nu a avut narocul sa dea din cei 16 si peste unul cu intentii mai apropiate de sperantele ei? asta ma ingrijoreaza putin. sau are defectele ei care ii "deturneaza pe curtezani" , sau ii racoleaza de pe saitul "sex pe gratis". in alta ordine de idei "fata cuminte'' inseamna virgina in noaptea nuntii. restul exemplelor sunt: desteapta, tipa, distrata, aventuriera, normala

17-01-2007 10:56:37
   
?? Arriella
Cont Sters

Inregistat: 08-12-2006
Mesaje: 319

WhiteRaven a scris:


Arriella a scris:

Haideti sa va povestesc ceva real: cunosc o fata care e foarte serioasa ea,asa in general ,,dar i-a casunat sa se marite ,,,si a dat anunt pe net,,,bineinteles ca au contactat-o o multime de tipi,,pana aici nimic rau. Numai ca ,,, ea iesea cu ei in oras ,,iar acestia ii propuneau sa mearga la el acasa,,unde faceau ,,,ce faceau,,va dati seama ,, si atat,,,pentru ca o mai suna respectivul doar cand i se facea de amor. Azi asa,,maine asa,,, ea imi povestea ca se simte folosita de ei,ca se simte o femeie usoara ,tocmai ea cea care a crescut cu niste principii de viata sanatoase. Pentru ca ,,spunea ea,,se pare ca astia nu au gand de insuratoare ,,ci doar de aventura. Are 27 de ani,un servici bunicel , e draguta,e inteligenta,si totusi ,,ce se intampla? Ea imi tot cere mie sfatul ,,dar cu toata experienta mea ,,,e greu sa ii spun ce sa faca daca ei ii tot cade cu tronc cate unu ,,si asta pentru ca e vulnerabila,nu e versata,sufera dupa fiecare despartire. Sa-i spun sa nu se mai culce cu ei? AM incercat si asta,dar imi spune ca daca "face figuri" barbatii nu o mai suna .Ce-i de facut? Saraca imi spunea ca a ajuns sa aiba "la activ " 16 barbati care i-au trecut prin pat. SI repet,, ea chiar e cuminte ,chiar vrea sa se marite. VOI ce i-ati spune ?

Pai cerea sfaturi cu ceva timp in urma si pe forum.. dar toate erau in van, pt ca tot cum vrea ea facea... blonda2 era parca :)));)
Mai white,chiar nu e vorba de mine ,ci de o educatoare ,am cunoscut-o cand aveam fata la gradinita,si de atunci am ramas prietene. Eu deja mi-am luat gandul de la a mai crede in barbati,de a mai spera ceva de la ei,eu chiar iau totul asa cum e , traiesc clipa si ,,ce-o fi maine ,,om mai vedea .

Ultima modificare facuta de Arriella (18-01-2007 12:31:40)


18-01-2007 12:30:08
   
Pagini:  1 2 3    
Mergeti la