Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / impacare    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2
?? mona-buc
Cont Sters

Inregistat: 22-08-2007
Mesaje: 138
impacare impacare intre mine si ciudatul. eu sunt deschis la dialog cilivizat

07-09-2007 00:57:31
   
?? mona-buc
Cont Sters

Inregistat: 22-08-2007
Mesaje: 138
marsh la rahat

07-09-2007 02:18:25
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

mona-buc a scris:

impacare impacare intre mine si ciudatul. eu sunt deschis la dialog cilivizat


hmm.... exista oare programele de furat parole?


07-09-2007 02:34:56
   
?? Cezara-Irenne
Cont Sters

Inregistat: 24-07-2007
Mesaje: 2089
daca noi oamenii am stii cate se intampla in lume ,am muri pe loc....astea sunt "floare la ureche"...de-alde netului...

Ultima modificare facuta de Cezara-Irenne (07-09-2007 03:18:21)


07-09-2007 03:14:48
   
?? Soryn
Cont Sters

Inregistat: 04-03-2006
Mesaje: 874

SandieShaw a scris:


mona-buc a scris:

impacare impacare intre mine si ciudatul. eu sunt deschis la dialog cilivizat


hmm.... exista oare programele de furat parole?


exista mai multe posibilitati....


07-09-2007 03:43:15
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
pentru sandie shaw : impreuna cu cei doi amici ai tai mona-buc shi soryn suntetzi de o prostie rar intalnita ...credetzi ca net-ul este sat fara caini shi voi putetzi sa facetzi ce vretzi am sa va explic eu cum sta treaba cu net-ul atunci cand o sa ne intalnim "face to face " o sa vedem atunci daca mai avetzi un asha mare apetit pentru injuraturi shi jigniri !......oricum se vede din intrebarile pe care vi le punetzi cat de profani suntetzi in acest domeniu ! nu ne-am intalnit pana acum deoarece nu am avut timp sa ma ocup de voi ....dar nici-o grija ca am sa-mi fac timp shi o sa discutam atunci cu scripturile in fatza !
SandieShaw a scris:


mona-buc a scris:

impacare impacare intre mine si ciudatul. eu sunt deschis la dialog cilivizat


hmm.... exista oare programele de furat parole?


07-09-2007 13:18:56
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
tu eshti un retardat care in spatele unui id feminin improshti cu mocirla ...stiu cine eshti shi cat de curand am sa fac o mica sedintza cu voi ashtia din aceasta gashka ! .....o sa ne impacam atunci ....insa o sa ne impacam fiecare cu soarta lui !
mona-buc a scris:

impacare impacare intre mine si ciudatul. eu sunt deschis la dialog cilivizat


07-09-2007 13:24:05
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
revin : nu cei doi amici ....cele doua nick-uri !!!!!!
ciudatul_srl a scris:

pentru sandie shaw : impreuna cu cei doi amici ai tai mona-buc shi soryn suntetzi de o prostie rar intalnita ...credetzi ca net-ul este sat fara caini shi voi putetzi sa facetzi ce vretzi am sa va explic eu cum sta treaba cu net-ul atunci cand o sa ne intalnim "face to face " o sa vedem atunci daca mai avetzi un asha mare apetit pentru injuraturi shi jigniri !......oricum se vede din intrebarile pe care vi le punetzi cat de profani suntetzi in acest domeniu ! nu ne-am intalnit pana acum deoarece nu am avut timp sa ma ocup de voi ....dar nici-o grija ca am sa-mi fac timp shi o sa discutam atunci cu scripturile in fatza !
SandieShaw a scris:


mona-buc a scris:

impacare impacare intre mine si ciudatul. eu sunt deschis la dialog cilivizat


hmm.... exista oare programele de furat parole?


07-09-2007 13:26:40
   
?? Soryn
Cont Sters

Inregistat: 04-03-2006
Mesaje: 874

ciudatul_srl a scris:

pentru sandie shaw : impreuna cu cei doi amici ai tai mona-buc shi soryn suntetzi de o prostie rar intalnita ...credetzi ca net-ul este sat fara caini shi voi putetzi sa facetzi ce vretzi am sa va explic eu cum sta treaba cu net-ul atunci cand o sa ne intalnim "face to face " o sa vedem atunci daca mai avetzi un asha mare apetit pentru injuraturi shi jigniri !......oricum se vede din intrebarile pe care vi le punetzi cat de profani suntetzi in acest domeniu ! nu ne-am intalnit pana acum deoarece nu am avut timp sa ma ocup de voi ....dar nici-o grija ca am sa-mi fac timp shi o sa discutam atunci cu scripturile in fatza !
SandieShaw a scris:


mona-buc a scris:

impacare impacare intre mine si ciudatul. eu sunt deschis la dialog cilivizat


hmm.... exista oare programele de furat parole?



Desteptule , iar da pe dinafara inteligentza ? datorita prostiei si nesimtirii tale suntem noi "prieteni ", trebuie sa ti multumim ?

Sunt foarte nerabdator sa mi arati ce ai de aratat daca pot sa te ajut cu ceva pt o eventuala intalnire sa mi spui , concentreaza-te asupra intalnirii cu mine si lasa i pe ceilalti , o sa  vedem daca te duce spinarea sa fii la fel de nesimtit si in real

In ce priveste netul ... din exprimarea ta se vede ca esti pe dinafara , probabil ii ceri ajutorul la informaticianul blocului ca sa te descurci in lumea asta "nebuna nebuna "... virtuala.

ia incerca sa  ti concentrezi un pic neuronul , poate reusesti sa ntelegi ca daca nu erai nesimtit (chiar tu te lauzi cu asta) , agresiv (in special cu femeile) si prost crescut in majoritatea postarilor tale , nu ar avea nimeni nimic cu tine(voi) dar.... stii ca doar asa mai atragi si tu atentia .... ASTEPT "face to face"


07-09-2007 13:41:09
   
maisa36
Femeie

Nou venit

Inregistat: 15-01-2007
Mesaje: 28
mama , tot rai ati ramas?

07-09-2007 14:00:11
   
?? Soryn
Cont Sters

Inregistat: 04-03-2006
Mesaje: 874

ciudatul_srl a scris:

revin : nu cei doi amici ....cele doua nick-uri !!!!!!
ciudatul_srl a scris:

!
SandieShaw a scris:



hmm.... exista oare programele de furat parole?


si afirmatia asta arata cat de "tare" esti la informatica.... ca sa nu mai traiesti in intuneric disperat de nestiintza , te informez ca eu si mona-buc suntem 2 persoane diferite ,2 nickuri diferite , 2 conturi diferite .... daca aveai ceva cunostintze ai fi stiut ca sunt 2 ip uri diferite  dar ca de obicei vorbesti fara sa gandesti (impulsiv , caracteristica a neputintei la barbati)

Ultima modificare facuta de Soryn (07-09-2007 14:27:43)


07-09-2007 14:10:45
   
?? Soryn
Cont Sters

Inregistat: 04-03-2006
Mesaje: 874

maisa36 a scris:

mama , tot rai ati ramas?


rautatea e expresia prostiei si  egoismului . din pacate uneori nu pot fi trecuti cu vederea si trebuie sa le raspunzi la fel ca sa inteleaga(sper)  cum sunt perceputi .... sa le pui o "oglinda" in fatza

Ultima modificare facuta de Soryn (07-09-2007 14:20:28)


07-09-2007 14:18:53
   
maisa36
Femeie

Nou venit

Inregistat: 15-01-2007
Mesaje: 28
soryne, zau ca nu merita nimeni sa-ti consumi energia.Absolut nimeni nu are voie sa te devieze de la traseul vietii tale.

07-09-2007 14:33:27
   
?? Soryn
Cont Sters

Inregistat: 04-03-2006
Mesaje: 874

maisa36 a scris:

soryne, zau ca nu merita nimeni sa-ti consumi energia.Absolut nimeni nu are voie sa te devieze de la traseul vietii tale.

pe mine nu ma deviaza asemenea specimene , incerc sa le arat calea sa iasa din mocirla spirituala in care sunt blocati.... o experientza ... o analiza

din pacate dauneaza grav forumului , dar asta e treaba webmasterului si moderatorilor

Ultima modificare facuta de Soryn (07-09-2007 14:41:45)


07-09-2007 14:39:20
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
vedem cat de curand cum stam cu intelegenta ! o sa urmezi nishte cursuri speciale ca sa intzelegi cum sta treaba cu ip-urile, nick-urile shi alte conturi ! ai sa invetzi cu scripturile in fatza !
Soryn a scris:


ciudatul_srl a scris:

revin : nu cei doi amici ....cele doua nick-uri !!!!!!
ciudatul_srl a scris:

!


si afirmatia asta arata cat de "tare" esti la informatica.... ca sa nu mai traiesti in intuneric disperat de nestiintza , te informez ca eu si mona-buc suntem 2 persoane diferite ,2 nickuri diferite , 2 conturi diferite .... daca aveai ceva cunostintze ai fi stiut ca sunt 2 ip uri diferite  dar ca de obicei vorbesti fara sa gandesti (impulsiv , caracteristica a neputintei la barbati)


07-09-2007 14:50:54
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
am o vorba ....traim shi vedem !
Soryn a scris:


ciudatul_srl a scris:

pentru sandie shaw : impreuna cu cei doi amici ai tai mona-buc shi soryn suntetzi de o prostie rar intalnita ...credetzi ca net-ul este sat fara caini shi voi putetzi sa facetzi ce vretzi am sa va explic eu cum sta treaba cu net-ul atunci cand o sa ne intalnim "face to face " o sa vedem atunci daca mai avetzi un asha mare apetit pentru injuraturi shi jigniri !......oricum se vede din intrebarile pe care vi le punetzi cat de profani suntetzi in acest domeniu ! nu ne-am intalnit pana acum deoarece nu am avut timp sa ma ocup de voi ....dar nici-o grija ca am sa-mi fac timp shi o sa discutam atunci cu scripturile in fatza !
SandieShaw a scris:



hmm.... exista oare programele de furat parole?



Desteptule , iar da pe dinafara inteligentza ? datorita prostiei si nesimtirii tale suntem noi "prieteni ", trebuie sa ti multumim ?

Sunt foarte nerabdator sa mi arati ce ai de aratat daca pot sa te ajut cu ceva pt o eventuala intalnire sa mi spui , concentreaza-te asupra intalnirii cu mine si lasa i pe ceilalti , o sa  vedem daca te duce spinarea sa fii la fel de nesimtit si in real

In ce priveste netul ... din exprimarea ta se vede ca esti pe dinafara , probabil ii ceri ajutorul la informaticianul blocului ca sa te descurci in lumea asta "nebuna nebuna "... virtuala.

ia incerca sa  ti concentrezi un pic neuronul , poate reusesti sa ntelegi ca daca nu erai nesimtit (chiar tu te lauzi cu asta) , agresiv (in special cu femeile) si prost crescut in majoritatea postarilor tale , nu ar avea nimeni nimic cu tine(voi) dar.... stii ca doar asa mai atragi si tu atentia .... ASTEPT "face to face"


07-09-2007 14:53:21
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
shi am pus punct la aceasta discutzie ....

07-09-2007 14:54:22
   
maisa36
Femeie

Nou venit

Inregistat: 15-01-2007
Mesaje: 28

Soryn a scris:


maisa36 a scris:

soryne, zau ca nu merita nimeni sa-ti consumi energia.Absolut nimeni nu are voie sa te devieze de la traseul vietii tale.

pe mine nu ma deviaza asemenea specimene , incerc sa le arat calea sa iasa din mocirla spirituala in care sunt blocati.... o experientza ... o analiza

din pacate dauneaza grav forumului , dar asta e treaba webmasterului si moderatorilor


si cu ce te ajuta daca ii ajuti sa iasa din mocirla....poate lor asa le place , poate acolo le este lor bine , si tu le faci rau.Binele ca si fericirea si iubirea este relativ.Ceea ce iti este tie bine poate ca lor le este rau si vice-versa.....
    Parerea mea este ca ar trebuii sa fie lasati in pace sa-si aleaga singuri directia , binele sau raul ,ca asa le faci bine.


07-09-2007 14:56:13
   
?? Soryn
Cont Sters

Inregistat: 04-03-2006
Mesaje: 874

ciudatul_srl a scris:

shi am pus punct la aceasta discutzie ....


asa sa fie , n'ai ambitie daca nu respecti tot ce zici  , punct si virgula


07-09-2007 15:04:42
   
?? Soryn
Cont Sters

Inregistat: 04-03-2006
Mesaje: 874

maisa36 a scris:


Soryn a scris:


maisa36 a scris:

soryne, zau ca nu merita nimeni sa-ti consumi energia.Absolut nimeni nu are voie sa te devieze de la traseul vietii tale.

pe mine nu ma deviaza asemenea specimene , incerc sa le arat calea sa iasa din mocirla spirituala in care sunt blocati.... o experientza ... o analiza

din pacate dauneaza grav forumului , dar asta e treaba webmasterului si moderatorilor


si cu ce te ajuta daca ii ajuti sa iasa din mocirla....poate lor asa le place , poate acolo le este lor bine , si tu le faci rau.Binele ca si fericirea si iubirea este relativ.Ceea ce iti este tie bine poate ca lor le este rau si vice-versa.....
    Parerea mea este ca ar trebuii sa fie lasati in pace sa-si aleaga singuri directia , binele sau raul ,ca asa le faci bine.

interesant ce zici tu , totusi daca i priveste si pe altii mocirla , daca incearca sa i traga si pe altii in mocirla lor .... nu cred ca e corect , unii nu ia atitudine din teama ,altii din nepasare , altii ca tine pt ca nu sunt siguri de ce e bine si ce e rau , rau e cand face rau altora ;)

Ultima modificare facuta de Soryn (07-09-2007 15:10:36)


07-09-2007 15:07:22
   
?? loaza_de_barbat
Cont Sters

Inregistat: 09-07-2007
Mesaje: 20
daca ciudatul este un om deosebit nu inseamna ca nu o sa ne intalnim frantuzitule si o sa vedem atunci ......ca dupa cate se vede dispui de muschi .......

07-09-2007 15:17:31
   
?? Soryn
Cont Sters

Inregistat: 04-03-2006
Mesaje: 874

loaza_de_barbat a scris:

daca ciudatul este un om deosebit nu inseamna ca nu o sa ne intalnim frantuzitule si o sa vedem atunci ......ca dupa cate se vede dispui de muschi .......


aha , acum v-ati despartit , ies shobolanii din grote ca sa salveze imaginea shefului :D  ... continua sa lingi ca-ti mareste salariul , intalneste-ma ca am nevoie sa ma laud cu mujkii de la frunte ;)  pana atunci scutestema de amenintzari gratuite  si scrie si tu ceva interesant.. daca vrei detalii pt intalnire scrie-mi pe soryn_paul4 yahoo.fr

Ultima modificare facuta de Soryn (07-09-2007 15:29:38)


07-09-2007 15:25:53
   
?? loaza_de_barbat
Cont Sters

Inregistat: 09-07-2007
Mesaje: 20
mare prost a fatat mata mai ciudatule :D

Ultima modificare facuta de loaza_de_barbat (07-09-2007 19:25:47)


07-09-2007 15:50:03
   
?? Soryn
Cont Sters

Inregistat: 04-03-2006
Mesaje: 874

loaza_de_barbat a scris:

mare prost a fatat mata !
Soryn a scris:


loaza_de_barbat a scris:

daca ciudatul este un om deosebit nu inseamna ca nu o sa ne intalnim frantuzitule si o sa vedem atunci ......ca dupa cate se vede dispui de muschi .......


aha , acum v-ati despartit , ies shobolanii din grote ca sa salveze imaginea shefului :D  ... continua sa lingi ca-ti mareste salariul , intalneste-ma ca am nevoie sa ma laud cu mujkii de la frunte ;)  pana atunci scutestema de amenintzari gratuite  si scrie si tu ceva interesant.. daca vrei detalii pt intalnire scrie-mi pe soryn_paul4 yahoo.fr


mare cretin a crescut mata ... zau .... daca la voi se "fata" nu inseamna ca si la restul omenirii  ... profita cat ai timp de contul asta provizoriu si scoate din tine toata nesimtirea ... nu uita totusi ca daca-ti da webmasterul ban pe ip nu mai intrati niciunul... in traducere pt tine : toate conturile ce se conecteaza cu acel ip

Ultima modificare facuta de Soryn (07-09-2007 16:04:47)


07-09-2007 15:54:05
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
mah martzafoiule du-te-n frantza shi lasa treaba cu ip-ul ca n-ai creier pentru asha ceva !...eshti un simplu badaran necioplit !....vai mama ta de mascul macho ce eshti ! MARSH LA RAHAT !
Soryn a scris:


loaza_de_barbat a scris:

mare prost a fatat mata !
Soryn a scris:



aha , acum v-ati despartit , ies shobolanii din grote ca sa salveze imaginea shefului :D  ... continua sa lingi ca-ti mareste salariul , intalneste-ma ca am nevoie sa ma laud cu mujkii de la frunte ;)  pana atunci scutestema de amenintzari gratuite  si scrie si tu ceva interesant.. daca vrei detalii pt intalnire scrie-mi pe soryn_paul4 yahoo.fr


mare cretin a crescut mata ... zau .... daca la voi se "fata" nu inseamna ca si la restul omenirii  ... profita cat ai timp de contul asta provizoriu si scoate din tine toata nesimtirea ... nu uita totusi ca daca-ti da webmasterul ban pe ip nu mai intrati niciunul


07-09-2007 16:05:09
   
?? loaza_de_barbat
Cont Sters

Inregistat: 09-07-2007
Mesaje: 20
ia o muje virtuala ! ...pana ne gasim !
Soryn a scris:


loaza_de_barbat a scris:

mare prost a fatat mata !
Soryn a scris:



aha , acum v-ati despartit , ies shobolanii din grote ca sa salveze imaginea shefului :D  ... continua sa lingi ca-ti mareste salariul , intalneste-ma ca am nevoie sa ma laud cu mujkii de la frunte ;)  pana atunci scutestema de amenintzari gratuite  si scrie si tu ceva interesant.. daca vrei detalii pt intalnire scrie-mi pe soryn_paul4 yahoo.fr


mare cretin a crescut mata ... zau .... daca la voi se "fata" nu inseamna ca si la restul omenirii  ... profita cat ai timp de contul asta provizoriu si scoate din tine toata nesimtirea ... nu uita totusi ca daca-ti da webmasterul ban pe ip nu mai intrati niciunul... in traducere pt tine : toate conturile ce se conecteaza cu acel ip


07-09-2007 16:07:23
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
agramatule !

07-09-2007 16:08:05
   
?? Soryn
Cont Sters

Inregistat: 04-03-2006
Mesaje: 874
inteligentule , iti ia ceva timp sa te conectezi pe 2 conturi , daca stii mai multa gramatica nu ti creste inteligentza (chestie de memorie si obijnuintza ) ... in rest tot nesimtit esti ... tre sa ai inteligentza sa ti schimbi proastele obiceiuri .... nici cu efort nu cred sa reusesti

Ultima modificare facuta de Soryn (07-09-2007 16:34:30)


07-09-2007 16:11:58
   
?? loaza_de_barbat
Cont Sters

Inregistat: 09-07-2007
Mesaje: 20
ba cacat bolnav  ..... de ciudat :D

Ultima modificare facuta de loaza_de_barbat (07-09-2007 19:28:37)


07-09-2007 16:18:50
   
?? loaza_de_barbat
Cont Sters

Inregistat: 09-07-2007
Mesaje: 20
esti in continuare prost !
Soryn a scris:

inteligentule , i ti ia ceva timp sa te conectezi pe 2 conturi , daca stii mai multa gramatica nu ti creste inteligentza (chestie de memorie si obijnuintza ) ... in rest tot nesimtit esti ... tre sa ai inteligentza sa ti schimbi proastele obiceiuri .... nici cu efort nu cred sa reusesti


07-09-2007 16:19:35
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
marsh la rahat !
loaza_de_barbat a scris:

ba cacat bolnav dupa ce ca esti vai mama ta de sarac te mai dai si in basini pe aici ...saracule ai impresia ca daca ai id de franta pune botu toata lumea ?.....basinos de 2 lei plateste intretinerea restanta  si dupa aceea fa pe interesantul ! auzi te intreaba o prietena  de a noastra cum e cu divortul ?.....ia spune  papagalu cu sucu si cafeaua de 10 mii lei vechi !


07-09-2007 16:20:26
   
?? Soryn
Cont Sters

Inregistat: 04-03-2006
Mesaje: 874
nesimtitule ... vad ca deviezi grav , departe de orice subiect in comun ... la ce te poti astepta de la un cretin?  bashti pe ignor "nou venitule" nu ai credibilitate.... mai discutam cand ne intalnim sau cand te mai invechesti ..... transmite la" prietena voastra" ca ma confunda cu altcineva

07-09-2007 16:25:17
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
marsh la rahat !
Soryn a scris:

nesimtitule ... vad ca deviezi grav , departe de orice subiect in comun ... la ce te poti astepta de la un cretin?  bashti pe ignor "nou venitule" nu ai credibilitate.... mai discutam cand ne intalnim sau cand te mai invechesti ..... transmite la" prietena voastra" ca ma confunda cu altcineva


07-09-2007 16:26:39
   
?? Soryn
Cont Sters

Inregistat: 04-03-2006
Mesaje: 874
ciudatule iti faci reclama de prost crescut  singur (in continuare)

Ultima modificare facuta de Soryn (07-09-2007 16:27:19)


07-09-2007 16:27:04
   
?? loaza_de_barbat
Cont Sters

Inregistat: 09-07-2007
Mesaje: 20
bai saracule plateste intretinerea sau dute la munca sa castigi si tu un ban
Soryn a scris:

ciudatule iti faci reclama de prost crescut  singur (in continuare)


07-09-2007 16:29:53
   
?? Soryn
Cont Sters

Inregistat: 04-03-2006
Mesaje: 874
munca e sanatoasa  .... bani am destui .... sa fii sarac nu e un defect sa fii prost crescut ,ESTE un defect ce face rau altora ... vezi ca ai raspuns in locul ciudatului , doar nu esti tot tu ...  :D

Ultima modificare facuta de Soryn (07-09-2007 16:42:53)


07-09-2007 16:37:36
   
?? loaza_de_barbat
Cont Sters

Inregistat: 09-07-2007
Mesaje: 20
pai daca ai bani de ce nu platesti intretinerea ma basinosule ....tot din pensia batranilor traiesti ?......scarba de om

07-09-2007 17:41:40
   
?? loaza_de_barbat
Cont Sters

Inregistat: 09-07-2007
Mesaje: 20
avem 3 console si raspundem de unde vrem cacat bolnav

07-09-2007 17:42:38
   
?? loaza_de_barbat
Cont Sters

Inregistat: 09-07-2007
Mesaje: 20
pe rand fiecare ca sa nu obosim ratatule vezi ca a zis patronul ca daca vii in fiecare zi sa-i faci pantofii iti da salariu de 300 euro lunar pe carte de munca .....hai sictir ratatule

07-09-2007 17:45:04
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
marsh la rahat !
Soryn a scris:

munca e sanatoasa  .... bani am destui .... sa fii sarac nu e un defect sa fii prost crescut ,ESTE un defect ce face rau altora ... vezi ca ai raspuns in locul ciudatului , doar nu esti tot tu ...  :D


07-09-2007 17:45:36
   
?? loaza_de_barbat
Cont Sters

Inregistat: 09-07-2007
Mesaje: 20
he he :D

Ultima modificare facuta de loaza_de_barbat (07-09-2007 19:24:35)


07-09-2007 17:50:28
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
cine vrea sa faca mishto de nick-urile soryn shi mona bucureshti intratzi pe nickul : loaza_de_barbat sau ciudatul _srl cu parola :teodor
- va rugam nu tzinetzi blocate mult timp aceste nick-uri deoarece ashteapta multa lume la rand !


07-09-2007 18:03:46
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
hihihihi ia sa te vad ce faci acum tampitzelule sorynule ......hihihihi asemenea boaita de om nu am intalnit de mult ....eshti un interesant caz patologic ...incult , badaran , mitoman . cu un IQ cu mult sub medie ! distractzie placuta ! hihihihi (
daca erai cat de cat intelegent trebuia sa-tzi dai seama ca atunci cand tastez eu inchei invariabil cu : hihihihi ) puteai sa ma injuri personal cat doreai ai facut insa o gresheala ....mi-ai injurat copilul .....deci ne intalnim ffff curand ! sa vad cat de musculos shi macho eshti in anumite situatzii extreme !hihihihi
ciudatul_srl a scris:

cine vrea sa faca mishto de nick-urile soryn shi mona bucureshti intratzi pe nickul : loaza_de_barbat sau ciudatul _srl cu parola :teodor
- va rugam nu tzinetzi blocate mult timp aceste nick-uri deoarece ashteapta multa lume la rand !


care copil mai cretinule? dupa cum scrie la regulamentul sitului  copii nu au voie pe sit  :D

Ultima modificare facuta de ciudatul_srl (07-09-2007 19:04:49)


07-09-2007 18:11:28
   
?? loaza_de_barbat
Cont Sters

Inregistat: 09-07-2007
Mesaje: 20
nasulie treaba ......nea soryne ai belit-o ....vezi ca ala cand spune o vorba este vorba ......ai facut o mare greseala ca ai injurat briliantul !

07-09-2007 18:14:46
   
?? loaza_de_barbat
Cont Sters

Inregistat: 09-07-2007
Mesaje: 20
vai ce tampitzel esti ciudatule  zau ca nu am mai vazut de mult :D

07-09-2007 18:55:02
   
?? loaza_de_barbat
Cont Sters

Inregistat: 09-07-2007
Mesaje: 20
deci sunteti unu si acelasi tampit ciudatule , vezi ca nu cate console ai conteaza ci cate conectii .. prostii tot prosti ciudatule , dute si impuscate , sa nu mai suferi

07-09-2007 18:57:07
   
?? loaza_de_barbat
Cont Sters

Inregistat: 09-07-2007
Mesaje: 20
loaza_de_barbat si ciudatu = un cretin cu 2 nickuri

07-09-2007 18:58:57
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
deci cum va spuneam ciudatul si  laza aia de barbat e un cretin cu 2 nickuri sa vedem cum faceti acum

07-09-2007 19:02:45
   
?? loaza_de_barbat
Cont Sters

Inregistat: 09-07-2007
Mesaje: 20
ups ... ma doare prostia :D ... ciudatule , nu jtii tu ce ie aia situatie extrema

07-09-2007 19:18:17
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
va rog nu schimbatzi parola nick-ului !

07-09-2007 19:55:32
   
Pagini:  1 2    
Mergeti la