Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Gay / Ma oftic....!    
Autor
Mesaje Pagini: 1
?? marijuana
Cont Sters

Inregistat: 26-01-2005
Mesaje: 59
....cand vad un barbat frumos, numa' bun de pus in vitrina, dupa gustul meu, apoi citesc mai jos si vad ca e ...gay! Ce sa spun, am foarte multi prieteni care au aceasta orientare (eh, nici eu nu sunt tocmai breaza :) ), si ma inteleg cu ei mai bine, poate , decat cu fetele, dar ma oftic ca sunt .."inaccesibili"! Ca mancati voi fratilor de sunteti asa frumosi? ;)) Si mai rau: cand vreau sa stau de vorba cu unul din voi, imi dati flit si ziceti ca nu stati de vorba cu femei! Pai de ce? Astept raspunsuri!

22-04-2005 20:50:32
   
?? lauraMagic
Cont Sters

Inregistat: 30-05-2005
Mesaje: 483
marineeee!!!!!!
Am gasit-o mai pe mari-juana !
Marineee!!!! ziceai ca este in Spania la cirese!!!!
Marineeee!!!!! Auzi ma cica sunt si gay pe aici !!!
Ma da ciori nu sunt .Marine, tu mai gajiule erai gay ma cind te duceai cu strainezul ala.Nu curist sau homalau, ntelegi Marine, Gay ma, asa zic domnii injineri.
Ziceai sa fi si tu ca femeile dar nu vezi ca din cauza burdihanului toti te intrebau daca esti insarcinata.Deci ai avea muian de gay ma!
Marineee!!!! Mie daca imi plac femeile ce sunt ma ?
Auzi la domnii injineri : lesbi sau bi !
Maarineeeee!!!! Hai in Olandezia mai ca te fac femeie si scot bani cu tine !!!!!
Marineeee!!!! Lasa toporul ca iti taie doctorul nerusinarea aia. NU trebuie sa te chinui singur !!!


30-05-2005 15:35:38
   
?? gudy
Cont Sters

Inregistat: 26-06-2005
Mesaje: 0
Marijuana lasa mama k sant pe toate drumulile puli ce-tie frik k nu o sa mai gaseti vreodata bani ca ajung toti baietii poponari?pe mine ma gasesti mereu....si dupaia o santelegi ca nu o sa mai vrei alta bani decat pe-a mea
fmm de taratura...


27-08-2005 13:21:47
   
andreeas74
Femeie

Moderator

Inregistat: 29-03-2005
Mesaje: 4918

marijuana a scris:

....cand vad un barbat frumos, numa' bun de pus in vitrina, dupa gustul meu, apoi citesc mai jos si vad ca e ...gay! Ce sa spun, am foarte multi prieteni care au aceasta orientare (eh, nici eu nu sunt tocmai breaza :) ), si ma inteleg cu ei mai bine, poate , decat cu fetele, dar ma oftic ca sunt .."inaccesibili"! Ca mancati voi fratilor de sunteti asa frumosi? ;)) Si mai rau: cand vreau sa stau de vorba cu unul din voi, imi dati flit si ziceti ca nu stati de vorba cu femei! Pai de ce? Astept raspunsuri!



:))) vrei neaparat sa stii ce papa frumosii nebuni??? nu cred c_ai vrea sa aflii! :)))


14-09-2005 03:47:17
   
?? fun-funny
Cont Sters

Inregistat: 17-03-2005
Mesaje: 1227

gudy a scris:

Marijuana lasa mama k sant pe toate drumulile puli ce-tie frik k nu o sa mai gaseti vreodata bani ca ajung toti baietii poponari?pe mine ma gasesti mereu....si dupaia o santelegi ca nu o sa mai vrei alta bani decat pe-a mea
fmm de taratura...


Si de ce nu ai spus mai devreme? Ca tocmai ce m-am impiedicat de ea si am azvirlit-o cu piciorul..
O mai fi pe undeva prin zona Zetzari... daca nu or fi mincat-o catelele in calduri...


14-09-2005 16:57:54
   
?? fun-funny
Cont Sters

Inregistat: 17-03-2005
Mesaje: 1227
Mai e nevoie sa va spun ca acolo nu scrie bani???? :D

14-09-2005 16:58:38
   
andreeas74
Femeie

Moderator

Inregistat: 29-03-2005
Mesaje: 4918

fun-funny a scris:

Mai e nevoie sa va spun ca acolo nu scrie bani???? :D



:))) pen' mine nope: m_a "initiat susanu!" :))) tenchiu! :)))


15-09-2005 01:12:23
   
?? T I P
Cont Sters

Inregistat: 06-05-2005
Mesaje: 3
sa vas fut...

26-10-2005 12:24:52
   
andreeas74
Femeie

Moderator

Inregistat: 29-03-2005
Mesaje: 4918
n_ai cum! E si femei printre ei! :))) chiar pe toti, n_ai cum , asadar! ;) :P...

    nu vrei mai bine, T I P _ule, s_o tunzi in Olanda???(intoleranta mai sunt, fratioare!)


27-10-2005 03:10:33
   
?? blondina2
Cont Sters

Inregistat: 20-03-2005
Mesaje: 1305
TE OFTICI? Adica suferi de oftica?

27-12-2005 02:47:20
   
?? renu
Cont Sters

Inregistat: 29-07-2005
Mesaje: 1021
fetelor vad ca sunteti foarte interesate de gay...

27-12-2005 21:36:47
   
?? unbaiat
Cont Sters

Inregistat: 11-12-2005
Mesaje: 145
mai baieti eu stau si ma intreb daca voi aveti orgasm si n gura........

31-12-2005 19:49:29
   
?? unbaiat
Cont Sters

Inregistat: 11-12-2005
Mesaje: 145
si ma mai intreb cum e cand faceti 69.....nu dati si de caca.....

31-12-2005 19:51:02
   
?? unbaiat
Cont Sters

Inregistat: 11-12-2005
Mesaje: 145

marijuana a scris:

....cand vad un barbat frumos, numa' bun de pus in vitrina, dupa gustul meu, apoi citesc mai jos si vad ca e ...gay! Ce sa spun, am foarte multi prieteni care au aceasta orientare (eh, nici eu nu sunt tocmai breaza :) ), si ma inteleg cu ei mai bine, poate , decat cu fetele, dar ma oftic ca sunt .."inaccesibili"! Ca mancati voi fratilor de sunteti asa frumosi? ;)) Si mai rau: cand vreau sa stau de vorba cu unul din voi, imi dati flit si ziceti ca nu stati de vorba cu femei! Pai de ce? Astept raspunsuri!

dar de ce nu te intrebi daca nu cumva este vina voastra , a femeilor .poate ca unii s au saturat de monotonia pe care o aplicati in pat,multe dintre voi sunteti jalnice....

Ultima modificare facuta de unbaiat (01-01-2006 19:55:58)


01-01-2006 19:55:19
   
?? diana30
Cont Sters

Inregistat: 20-01-2006
Mesaje: 462
VAND camion.

27-01-2006 20:36:11
   
?? marian1972
Cont Sters

Inregistat: 20-08-2005
Mesaje: 10
poate ca nu ai inteles ca noi am vrut democratie si uni chiar cred ca a venit,fiecare o intelege cum vrea  ca doar ce e DEMOCRATIE.noi am cerut si am primit.partea buna ca suntem mai liberi sa facem aproape ce vrem,cu cine vrem si daca ne permitem,partea rea.......
marijuana a scris:

....cand vad un barbat frumos, numa' bun de pus in vitrina, dupa gustul meu, apoi citesc mai jos si vad ca e ...gay! Ce sa spun, am foarte multi prieteni care au aceasta orientare (eh, nici eu nu sunt tocmai breaza :) ), si ma inteleg cu ei mai bine, poate , decat cu fetele, dar ma oftic ca sunt .."inaccesibili"! Ca mancati voi fratilor de sunteti asa frumosi? ;)) Si mai rau: cand vreau sa stau de vorba cu unul din voi, imi dati flit si ziceti ca nu stati de vorba cu femei! Pai de ce? Astept raspunsuri!


28-01-2006 20:04:20
   
markiza
Femeie

Nou venit

Inregistat: 01-02-2006
Mesaje: 1
oribil sa fi homo

01-02-2006 21:53:19
   
?? JadeGiant
Cont Sters

Inregistat: 28-01-2006
Mesaje: 40
macar recunosti ;)

02-02-2006 18:29:02
   
?? gurka
Cont Sters

Inregistat: 10-01-2006
Mesaje: 130

markiza a scris:

oribil sa fi homo


De unde sti?

Chiar nu intelegeti ca asa i-a lasat Dumnezeu si trebuie sa ne acceptam unii pe altii? Aia cu:" Si iarta Doamne greselile noastre asa cum...." o stiti? Suntem tari la iubirea de Dumnezeu(verticala) dar la iubirea semenilor(orizontala) suntem vai de noi! De aia nu obtinem crucea!


18-02-2006 00:31:47
   
?? ogradu
Cont Sters

Inregistat: 05-07-2006
Mesaje: 1

marijuana a scris:

....cand vad un barbat frumos, numa' bun de pus in vitrina, dupa gustul meu, apoi citesc mai jos si vad ca e ...gay! Ce sa spun, am foarte multi prieteni care au aceasta orientare (eh, nici eu nu sunt tocmai breaza :) ), si ma inteleg cu ei mai bine, poate , decat cu fetele, dar ma oftic ca sunt .."inaccesibili"! Ca mancati voi fratilor de sunteti asa frumosi? ;)) Si mai rau: cand vreau sa stau de vorba cu unul din voi, imi dati flit si ziceti ca nu stati de vorba cu femei! Pai de ce? Astept raspunsuri!


Toate raspunsurile sunt de fapt niste incercari ale unor "oameni"???????

Trebuie sa intelegem ca fiecare are dreptul sa fie cum vrea, atata timp cat nu deranjeaza pe cei din jur. Si de fapt nu inteleg ce cautati voi la partea aceasta de gay. Cautati ceva nou? Sau sunteti pur si simplu niste animale?
sa raspunda vre-un barbat care nu vrea sa vada doua femei facand dragoste.
sau o femeie sau un barbat care nu vrea sa se simta bine atunci cand face dragoste.
Atentie, am spus dragoste nu sex

eu unul sunt innebunit dupa sex
Sunt si bisexual
Si care este problema?
Va deranjeaza?

Mentalitatea romanului este execrabila. Tocmai de asta suntem priviti asa de cei din alte tari.
SA MOARA CAPRA VECINULUI.  Ba mai nou sa moara si vecinul cu ea. si tot neamul lui.

Asta este oameni buni. Unii sunt heterosexuali, altii homosexuali, altele lesbiene. Fiecare cum se simte bine.

Cat despre ce zicea marijuana :
Adevarul este ca stiu eu cateva femei care arata super dar care sunt lesbiene. Si nici ele nu prea stau de vorba cu barbatii.

Mie nu mi se pare normal. Indiferent de orientarea ta, sexuala, religioasa, etc. nu este bine sa eviti pe cei care sunt contra ta. Este mai bine sa ii faci sa inteleaga ca tu te simti bine asa cum esti asa cum si el se simte bine asa cum este.

EEEEEE, Gata.

Astept raspunsurile (sper ca de la oameni - ceilalti sa se uite in oglinda si sa mediteze 5 minute la caracterul lor)


06-07-2006 19:20:54
   
?? wscorpio
Cont Sters

Inregistat: 29-03-2005
Mesaje: 579
DACA DUMNEZEU AR FI VRUT CA BARBATUL SA IUBEASCA BARBATUL NU AR FI CREAT FEMEIA ! I-A DAT VIATA FEMEII DIN VIATA LUI. EL II INTOARCE SPATELE SI PLEACA CU ALTUL. DAR II INTOARCE SPATELE CREATORULUI SI SE INDREAPTA SPRE FOCUL VESNIC.
  intrebati-va daca merita...!


07-01-2007 06:23:53
   
?? lucss
Cont Sters

Inregistat: 09-01-2007
Mesaje: 1

ogradu a scris:


marijuana a scris:

....cand vad un barbat frumos, numa' bun de pus in vitrina, dupa gustul meu, apoi citesc mai jos si vad ca e ...gay! Ce sa spun, am foarte multi prieteni care au aceasta orientare (eh, nici eu nu sunt tocmai breaza :) ), si ma inteleg cu ei mai bine, poate , decat cu fetele, dar ma oftic ca sunt .."inaccesibili"! Ca mancati voi fratilor de sunteti asa frumosi? ;)) Si mai rau: cand vreau sa stau de vorba cu unul din voi, imi dati flit si ziceti ca nu stati de vorba cu femei! Pai de ce? Astept raspunsuri!


Toate raspunsurile sunt de fapt niste incercari ale unor "oameni"???????

Trebuie sa intelegem ca fiecare are dreptul sa fie cum vrea, atata timp cat nu deranjeaza pe cei din jur. Si de fapt nu inteleg ce cautati voi la partea aceasta de gay. Cautati ceva nou? Sau sunteti pur si simplu niste animale?
sa raspunda vre-un barbat care nu vrea sa vada doua femei facand dragoste.
sau o femeie sau un barbat care nu vrea sa se simta bine atunci cand face dragoste.
Atentie, am spus dragoste nu sex

eu unul sunt innebunit dupa sex
Sunt si bisexual
Si care este problema?
Va deranjeaza?

Mentalitatea romanului este execrabila. Tocmai de asta suntem priviti asa de cei din alte tari.
SA MOARA CAPRA VECINULUI.  Ba mai nou sa moara si vecinul cu ea. si tot neamul lui.

Asta este oameni buni. Unii sunt heterosexuali, altii homosexuali, altele lesbiene. Fiecare cum se simte bine.

Cat despre ce zicea marijuana :
Adevarul este ca stiu eu cateva femei care arata super dar care sunt lesbiene. Si nici ele nu prea stau de vorba cu barbatii.

Mie nu mi se pare normal. Indiferent de orientarea ta, sexuala, religioasa, etc. nu este bine sa eviti pe cei care sunt contra ta. Este mai bine sa ii faci sa inteleaga ca tu te simti bine asa cum esti asa cum si el se simte bine asa cum este.

EEEEEE, Gata.

Astept raspunsurile (sper ca de la oameni - ceilalti sa se uite in oglinda si sa mediteze 5 minute la caracterul lor)


10-01-2007 18:13:04
   
?? emilro
Cont Sters

Inregistat: 26-12-2005
Mesaje: 29

wscorpio a scris:

DACA DUMNEZEU AR FI VRUT CA BARBATUL SA IUBEASCA BARBATUL NU AR FI CREAT FEMEIA ! I-A DAT VIATA FEMEII DIN VIATA LUI. EL II INTOARCE SPATELE SI PLEACA CU ALTUL. DAR II INTOARCE SPATELE CREATORULUI SI SE INDREAPTA SPRE FOCUL VESNIC.
  intrebati-va daca merita...!

Eu nu cred ca sunt oameni care vor sa fie gay.... Ei sunt,pur si simplu! Isi traiesc viata,iubesc.... In mintea lor,ca si a noastra,se petrec lucruri pe care nu le putem explica. Daca nu ne putem explica ceva,de ce sa-i condamnam? Ca sa te pun in incurcatura,am sa-ti spun ca la varsta copilariei am avut un prieten pe care il iubeam(in perioada 4-7 ani). Tuturor ni s-a intamplat asta. De-abia mai tarziu a aparut orientarea sexuala si ne-am dorit sa fim in preajma fetelor... De ce initial am avut prieteni baieti?... :) Iar femeia ideala cu care vroiam sa ne insuram,era....mama!!? :)

Ultima modificare facuta de emilro (10-01-2007 20:00:06)


10-01-2007 19:59:41
   
?? wersus
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2006
Mesaje: 1107
un raspuns general acestui subiect: boala,inconstienta,teama de femei...,ma rog, o greseala imensa in a renunta la ceea ce natura si creatorul nostru ne-a lasat ''mostenire'':  ''FEMEIA''.   ....un adevarat sublim!
  ce poate fi mai frumos decat o femeia care iubeste fizic si stie sa o faca ? doi barbati care se incolacesc satanic unul in jurul celuilalt ? Oribil !!!!!!! (parerea mea,si o mentin--in fond,exista libertatea cuvantului,nu ?)

Ultima modificare facuta de wersus (28-01-2007 21:45:12)


28-01-2007 21:44:30
   
?? edge
Cont Sters

Inregistat: 12-02-2007
Mesaje: 109
Iubitule Wersus, uite aici suntem de acord. Hai sa nu facem jocul Guvernului Mondial si sa ne iubim, sa facem copii, sa ii botezam ortodocsi pentru a fi contra papalitatii, pentru taierea mielului de paste si a porcului de craciun.

12-02-2007 16:11:28
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226
ce frumos este cind oamenii se inteleg...;)
pace voua...=D


12-02-2007 23:33:19
   
?? vaics
Cont Sters

Inregistat: 13-07-2005
Mesaje: 1850
Da, da,da! Make love not war! :)

13-02-2007 11:48:14
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752

diana30 a scris:

VAND camion.
Bai...voi nu intelegeti ca vand camion?

24-10-2007 23:09:57
   
Pagini: 1    
Mergeti la